Zboží zasíláme pouze po České republice.
Jsme plátci DPH.
A) Práva a povinnosti prodejce

I. Prodejce po obdržení správně vyplněného objednávkového formuláře zašle kupujícímu emailovou zprávu s potvrzením objednávky a informacemi o dostupnosti zboží. Od data tohoto kladného potvrzení má prodejce povinnost expedovat zboží do 15 pracovních dnů na adresu uvedenou v objednávce. Prodejce si vyhrazuje právo na možnost odmítnutí vyřízení objednávky, a to v případě podezřelé objednávky související s neúplnými údaji, nebo vyvolávající obavu falešného zaslání objednávky nakupujícím. V takovém případě je prodejce povinen zaslat negativní potvrzení na emailovou adresu zákazníka.

II. V případě uplatnění nakupujícího nároku na vrácení zboží, a tím odstoupení od kupní smlouvy, je podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. 

III. Prodávající se zavazuje osobní údaje, které mu poskytl nakupující, neposkytovat žádným třetím a dalším osobám. V případě žádosti kupujícího, prodejce vymaže ze své interní databáze údaje o zákazníkovi. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

B) Práva a povinnosti nakupujícího

I. Nakupující (zákazník) se zavazuje k odebrání zaslaného zboží a zaplatit za něj celkovou cenu i s dalšími možnými poplatky za poštovně, balné, dobírku – zákazník tyto informace obdrží v potvrzovacím emailu.

II. V objednávce se nakupující zavazuje k uvedení pravdivých a potřebných údajů k úspěšnému vyřízení objednávky.

III. Dle zákona č. 367/2000 má nakupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V případě vrácení objednaného zboží má nárok na vrácení částky za toto zaplacené zboží.

IV. Zboží k vrácení zpět prodejci nesmí být poškozené či jinak znehodnocené.

C) Obchodní podmínky - všeobecné

I. Všechny uvedené ceny zahrnují DPH. Výše sazby je 21 procent.

II. Při zaslání zboží přes Českou poštu probíhá platba dobírkou při převzetí zboží, poplatky jsou stanovené na 150 Kč včetně DPH.

III. Zboží zůstává ve vlastnictví dodavatele až do úhrady faktury.

IV. Výše minimální objednávky není stanovena.
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
Nákupní řád © Santy.cz - přátelské ceny za arduino a příslušenství.